Atribuită Cumpărare directă

Achizitie serv mentenanta soft management documente, in vederea incheierii AA la ctrctul cu nr.40083.23.12.2019.

Număr anunț
DA27193475
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
Furnizor / câștigător
UBICUU SOFT PROD SRL (CUI 31007920)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.660 RON
Valoare atribuită
2.660 RON
Data publicării
30.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.660 RON

din 2.660 RON estimat