Atribuită Cumpărare directă

Set aspiratie Yankauer, vacuum ,canula butonata 6mm • Material utilizat: PVC non-toxic, moale si transparent • Sterilizat cu oxid de etilena, de unica folosinta • Alcatuit dintr-un tub conector cu dimensiunea de 1,8 metri, atasat la un maner (canula) Yankauer si Perfuzoare cu spike (canula / ac) plastic Ambalare 25 bucati/ cutie Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE.ACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27188065
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
922,50 RON
Valoare atribuită
922,50 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

922,50 RON

din 922,50 RON estimat