Atribuită Cumpărare directă

VEIOZA SOPHIE 4399 1XE14 40W - 40 BUC X 66.39

Număr anunț
DA27190343
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
31500000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.655,46 RON
Valoare atribuită
2.655,46 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.655,46 RON

din 2.655,46 RON estimat