Atribuită
Cumpărare directă
Pachet HDD uri externe conform oferta nr. 223/ 29.12.2020 1 Hard Disk Portabil A-Data Durable HD650, 1TB, 2.5inch, Red Buc 1 226.05 lei 226.05 lei 2 Hard Disk Portabil A-Data Durable HD650, 1TB, 2.5inch,Black Buc 1 217.65 lei 217.65 lei 3 Hard Disk portabil Seagate Basic, 4TB, USB 3.0, 2.5inch, Black Buc 4 360.65 lei 1,442.60 lei Total: 1,886.30 lei Total cu TVA: 2,244.70 lei
- Număr anunț
- DA27192141
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.886,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.886,30 RON
- Data publicării
- 30.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.