Atribuită
Cumpărare directă
REPARATII SI INTRETINERE SISTEME DE CALCUL, IMPRIMANTE, MONITOARE, SERVERE, ECHIPAMENTE INTERNET SI INTRANET, RETEA DE DISTRIBUTIE DATE( SWITCH-URI, ROUTER, PRIZE, CABLURI UTP, FIBRA OPTICA, SERVERE) LUCRARILE SE VOR FACE LUNAR SI LA SOLICITARE, DUPA CUM URMEAZA: -INSTALARE WINDOWS/LINUX,DRIVERE,ANTIVIRUS,OFFICE - INSTALARE PROGRAME CERUTE DE BENEFICIAR - INSTALARE UPDATE-URI ONLINE PENTRU APLICATII - MONITORIZAREA SERVERULUI SI A RETELEI PENTRU PREVENIREA ATACURILOR/INCIDENTELOR - REZOLVAREA INCIDENTELOR SEMNALATE PRIN TELEFON SAU DEPLASARE LA SEDIUL BENEFICIARULUI - SECURIZAREA ACCESULUI LA SERVER PE BAZA DE USER SI PAROLA - OPTIMIZARE PC - DIAGNOZA HARDWARE SI INLOCUIT COMPONENTE - CURATAT DE PRAF - MENTENANTA SI SUPORT ECHIPAMENTE PERIFERICE. PRETUL NU INCLUDE COSTUL ECHIPAMENTELOR HARDWARE INLOCUITE.
- Număr anunț
- DA27193476
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA TINOSU (CUI 29049630)
- Furnizor / câștigător
- ADALYSNET SRL (CUI 15933369)
- Cod CPV
- 72611000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.546,28 RON
- Valoare atribuită
- 5.546,28 RON
- Data publicării
- 30.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.