Atribuită Cumpărare directă

Obiectul achiziției este Furnizarea diverse echipamente de joacă, precum și transportul și montarea și punerea în funcțiune a acestora la locația indicată de achizitor cf. ofertei de preț nr. 21504/29.12.2020 și cf. draftului de contract propus

Număr anunț
DA27190962
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.835,89 RON
Valoare atribuită
83.835,89 RON
Data publicării
30.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.835,89 RON

din 83.835,89 RON estimat