Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului: 5 abonamente x RED 10 la 5 euro rate la 4.2 euro fara tva. • nelimitat minute si MMS-uri nationale + nelimitat minute roaming SEE • 250 SMS-uri nationale • 400 minute internationale catre Austria, Belgia, Bulgaria, Croatia, Cipru, Cehia, Danemarca, Estonia, Finlanda, Franta, Germania, Gibraltar, Grecia, Guadelupa, Guyana Franceza, Insulele Reunion, Irlanda, Islanda, Italia, Letonia, Liechtenstein, Lituania, Luxembourg, Malta, Marea Britanie, Martinica, Olanda, Norvegia, Polonia, Portugalia, Slovacia, Slovenia, Spania, Suedia, Ungaria, Statele Unite, Canada • 15GB trafic internet national - Puteți folosi lunar în țările SEE până la 2.85 GB trafic de internet din abonament • Trafic national de internet pe aplicatiile de social media (Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Whatsapp, Pinterest, Twitter, Viber). Cost total oferta: 21 euro fara tva, echivalentul a 102,36 ron fara tva, la cursul BNR de astazi, 29/12/2020 (1 euro = 4,8743 ron). Contractul incheiat pe 12 de luni .
- Număr anunț
- DA27190527
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII BRAILA (CUI 13604416)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.228,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.228,32 RON
- Data publicării
- 30.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.