Atribuită Cumpărare directă

Diverse articole de papetarie si rechizite scolare.

Număr anunț
DA27193365
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL SATU MARE (CUI 642787)
Furnizor / câștigător
PROMO CRIS 2000 (CUI 27242324)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.873,02 RON
Valoare atribuită
2.873,02 RON
Data publicării
30.12.2020 00:00
Data finalizării
31.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.873,02 RON

din 2.873,02 RON estimat