Atribuită
Cumpărare directă
Instalare sistem de supraveghere video si alarma la efractie; NVR 4K -DAHUA 4CANALE-4BUC. NVR-4K-DAHUA-4KCANALE-1BUC CAMERAIP4MP-6 BUC, CAMERA IP2MP-2BUC SURSAUPC-5BUC ROUTER-1BUC SWITCH POE-1BUC CUTIE ECHIPAMENTE IP65-5BUC SURSA ALIMENTARE CAMERE-4BUC MONITORLCD-1BUC CONSUMABILE-1BUC
- Număr anunț
- DA27190729
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAUT (PRIMARIA TAUT) (CUI 3518881)
- Furnizor / câștigător
- MASTERS SECURITY SISTEMS S.R.L. (CUI 24103925)
- Cod CPV
- 32333200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.584,03 RON
- Valoare atribuită
- 22.584,03 RON
- Data publicării
- 30.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.