Atribuită
Cumpărare directă
INTRERUPATOR FOTOELECTRIC 6A 5-15LUX 15001- 4 BUC X 9,1597 BANDA IZOLATOARE 20M ALBASTRU - 2 BUC X 2,1008 CABLU MYYM 2X0.75- 63 M X 0,8319 CLEMA PAHAR 6MM SCAME 812.376- 2 BUC X 5,7983 CLEME CUI Q6 100BUC 44153/44236- 2 PNG X 4,1176 DOZA DERIVATIE PT 150X110 IP55 685.006- 3 BUC X 14,7059
- Număr anunț
- DA27190404
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,21 RON
- Valoare atribuită
- 157,21 RON
- Data publicării
- 29.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.