Atribuită
Cumpărare directă
abonament de 4.5 euro fara tva/linie/luna pentru cele 17 numere de fix/fax cu urmatoarele resurse: • Nelimitat apeluri in retelele nationale • Nelimitat apeluri in retelele mobile • Nelimitat apeluri in International UE Fix, SUA & Canada, Israel Fix si Mobil Oferta valabila pentru contractele incheiate pe 12 luni. Valabilitatea ofertei inceteaza la data de 15.1.2021 Pret total lunar 76.5 euro fara TVA Pret total pachet 864 euro fara TVA 1 EURO = 4.8743
- Număr anunț
- DA27192764
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.474,56 RON
- Valoare atribuită
- 4.474,56 RON
- Data publicării
- 30.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.