Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT PENTRU MAINI LOTIUNE FARMEC 5L - 2 BUC. X 210.10 LEI; DEZINFECTANT PENTRU MAINI GEL FARMEC 5 L - 2 BUC. X 210.10 LEI; DEZINFECTANT PULVERIZATOR 0.75 L - 4 BUC. X 25.20 LEI, CONFORM REFERATULUI DE NECESITATE NR. 24480/23.12.2020, AL CRESEI NR. 1
- Număr anunț
- DA27191398
- Autoritate contractantă
- ORASUL BALS (CUI 4286437)
- Furnizor / câștigător
- VALERIANA FARM SRL (CUI 17100730)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 941,20 RON
- Valoare atribuită
- 941,20 RON
- Data publicării
- 30.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.