Atribuită Cumpărare directă

1. Asigurare unitate medicala SPITAL cu unitatile din subordine Limita de răspundere: 250.000 EUR per eveniment și în agregat cu sublimita pentru daune morale in valoare de 250.000 EUR Perioada asigurată: 12 luni (01.01.2021-31.12.2021) Prima de asigurare: 3.886 RON, va fi achitată integral. Fransiza: zero. 2. Asigurare Ambulatorii de specialitate ale spitalelor Limita de răspundere: 1.055.550 EUR per eveniment și în agregat cu sublimita pentru daune morale in valoare de 1.055.550 EUR Perioada asigurată: 12 luni (01.01.2021-31.12.2021) Prima de asigurare: 10.844 RON, va fi achitată integral. Fransiza: zero. TOTAL prima de Asigurare: 14.730 RON. Prima de Asigurare se achita prin OP in cont de trezorerie in maxim 10 zile de la emiterea facturii si primirea politei de asigurare.

Număr anunț
DA27191331
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.730 RON
Valoare atribuită
14.730 RON
Data publicării
30.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.730 RON

din 14.730 RON estimat