Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,5% sub estimat
Contract de furnizare autocamioane pentru dotarea Companiei Municipale Strazi, Poduri si Pasaje Bucuresti SA
- Număr anunț
- CN1008342
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
- Furnizor / câștigător
- EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
- Cod CPV
- 34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.628.008,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.945.200 RON 19,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.01.2019 02:04
- Anunț de atribuire
- CAN1015812
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 014-028209
- Documentație de atribuire
- DF1037337
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Autobasculanta 4 axe.pdf.p7s
- Caiet sarcini Cisterna apa 16 tone.pdf.p7s
- Caiet sarcini Cisterna motorina 6 tone.pdf.p7s
- Caiet sarcini Termocontainer asfalt 6 tone.pdf.p7s
- Caiet sarcini Trailer 24 tone.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037337.pdf
- L1 Contract autobasculante-10.12.2018.docx.p7s
- L2 Contract termocontainer-10.12.2018.docx.p7s
- L3 Contract TRAILER-10.12.2018.docx.p7s
- L4 Contract cisterna apa-10.12.2018.docx.p7s
- L5 Contract cisterna motorina 10.12.2018.docx.p7s
- Model formulare camioane-semnat.pdf.p7s
- Model propunere tehnica si angajament service-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 8.628.008,40 RON Adjudecat: 6.945.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autobasculante | 5.500.000 RON | EUROSPEED S.R.L. | 5.132.800 RON ↓6,7% |
| 2 | Termocontainer asfalt | 598.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Autotrailer | 1.288.000 RON | IVECO TRUCK SERVICES S.R.L. | 1.190.600 RON ↓7,6% |
| 4 | Cisterna apa | 690.008,40 RON | IVECO TRUCK SERVICES S.R.L. | 621.800 RON ↓9,9% |
| 5 | Cisterna motorina | 552.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
IVECO TRUCK SERVICES SRL CUI 31625301
Oferta 3
Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
6.945.200 RON
din 8.628.008,40 RON estimat
19,5%
Adjudecat la 80,5% din estimat · economie 1.682.808,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.