Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Achiziție autobasculantă 4x2 -2 bucăți
- Număr anunț
- CN1008310
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- DUTCH TRUCK SERVICES SRL (CUI 33427149)
- Cod CPV
- 34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 721.900 RON
- Valoare atribuită
- 720.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.01.2019 02:03
- Anunț de atribuire
- CAN1014949
- Termen limită
- 22.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 014-028103
- Documentație de atribuire
- DF1037262
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini achizitie autobasculante.docx.p7s
- FisaDate_DF1037262.pdf
- Formulare și modele de documente -.doc.p7s
- model contract de furnizare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DUTCH TRUCK SERVICES SRL CUI RO33427149
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AIC TRUCKS S.A. CUI RO36125153
Valoare atribuită
720.000 RON
din 721.900 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.