Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Buldoexcavator multifuncțional cu cupă cu profil adânc și picon
- Număr anunț
- CN1008309
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43211000-5 · Buldozere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 961.284 RON
- Valoare atribuită
- 948.337,50 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.01.2019 02:02
- Anunț de atribuire
- CAN1015525
- Termen limită
- 19.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 014-028105
- Documentație de atribuire
- DF1037301
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini - Buldoexcavator.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii - Buldoexcavator.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037301.pdf
- Formulare și modele de documente - Buldoexcavator.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
948.337,50 RON
din 961.284 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 12.946,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.