Atribuită Cumpărare directă

servicii de transport

Număr anunț
DA34860164
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA CALARASI (CUI 11298345)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.248 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
18.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.248 RON