Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare mobilier scolar proiect PNRR

Număr anunț
DA34854372
Autoritate contractantă
COMUNA VANJULET (CUI 7643054)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127.706 RON
Valoare atribuită
127.706 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
18.01.2024 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127.706 RON

din 127.706 RON estimat