Atribuită
Anunț de participare
Proiectare tehnica și execuție lucrări de modernizare teren fotbal, în cadrul proiectului „Modernizare și dotare teren de fotbal în comuna Nicolae Titulescu, județul Olt”
- Număr anunț
- SCN1036084
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICOLAE TITULESCU (CUI 5139760)
- Furnizor / câștigător
- TRANSCOM CARAIMAN SRL (CUI 14275397)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 729.255,44 RON
- Valoare atribuită
- 729.207,05 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 12:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1013684
- Termen limită
- 14.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035781
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1035781.pdf
- LISTA CANTITATI.pdf.p7s
- Modele formulare si Clauze contractuale.rar.p7s
- Parte desenata.pdf.p7s
- Parte scrisa.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ADELA SRL CUI RO1509615
Valoare atribuită
729.207,05 RON
din 729.255,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro