Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,7% sub estimat
Furnizare scutece de unica folosinta
- Număr anunț
- SCN1036080
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181.750 RON
- Valoare atribuită
- 142.350 RON 21,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2019 11:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1013339
- Termen limită
- 08.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037542
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- declaratie privind persoanele ce detin functii de decizie.doc.p7s
- FisaDate_DF1037542.pdf
- formulare scutece.doc.p7s
- model contract.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 181.750 RON Adjudecat: 142.350 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1-Scutece de unica folosinta 4-9 kg | 3.000 RON | — | |
| 2 | Lotul 2-Scutece de unica folosinta 8-18 kg | 6.500 RON | — | |
| 3 | Lotul 3- Scutece de unica folosinta 11-25 kg | 21.000 RON | — | |
| 4 | Lotul 4- Scutece de unica folosinta 25-40 kg | 38.000 RON | — | |
| 5 | Lotul 5- Scutece de unica folosinta 40-70 kg | 17.250 RON | — | |
| 6 | Lotul 6- Scutece de unica folosinta 70-90 kg | 96.000 RON | TZMO ROMANIA | 142.350 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 2
Individuala
Ofertant
IGEMAX ACTIVE SRL CUI 37625505
Valoare atribuită
142.350 RON
din 181.750 RON estimat
21,7%
Adjudecat la 78,3% din estimat · economie 39.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.