Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,5% sub estimat
SERVICII DE SUPERVIZARE, CONFORM HG nr. 1/2018, LA CONTRACTELE DE LUCRĂRI CE URMEAZĂ A FI ACHIZIȚIONATE ÎN CADRUL PROGRAMULUI DE CREȘTERE A EFICIENȚEI ENERGETICE CONDOMINII ÎN SECTORUL 5 AL MUNICIPIULUI BUCUREȘTI
- Număr anunț
- SCN1036050
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- VENTURO INVESTMENT SRL (CUI 16296302)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 767.800 RON
- Valoare atribuită
- 272.850 RON 64,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2019 09:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1017252
- Termen limită
- 07.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037559
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- contract subsecvent.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037559.pdf
- formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VENTURO INVESTMENT SRL CUI 16296302
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ARCHITECTURE CONSULTING CONCEPT SRL CUI 36148831
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ECOINSTAL URBAN SRL CUI 37832080
Valoare atribuită
272.850 RON
din 767.800 RON estimat
64,5%
Adjudecat la 35,5% din estimat · economie 494.950 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.