Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,4% sub estimat

Acord-cadru legume (ceapă, morcovi, varză proaspătă) până la 31.08.2019

Număr anunț
SCN1036037
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.742,50 RON
Valoare atribuită
24.020 RON 13,4% sub estimat
Data publicării
21.01.2019 08:23
Anunț de atribuire
SCNA1012899
Termen limită
04.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1037511

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 27.742,50 RON Adjudecat: 24.020 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ceapă uscată 7.398 RON DOIMAN COM S.R.L. 2 contracte 6.660 RON ↓10,0%
DOIMAN COM S.R.L. · contract F2_26231 · 06.03.2019 1.332 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract F2_30136 · 10.04.2019 5.328 RON
2 Radacinoase - morcovi 10.275 RON STEDYAN COM S.R.L. 4 contracte 8.450 RON ↓17,8%
STEDYAN COM S.R.L. · contract F2_26233 · 06.03.2019 1.690 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract F2_42924 · 23.08.2019 1.690 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract F2_25059 · 25.02.2019
STEDYAN COM S.R.L. · contract F2_30171 · 10.04.2019 5.070 RON
3 Legume-varza proaspata 10.069,50 RON DOIMAN COM S.R.L. 3 contracte 8.910 RON ↓11,5%
DOIMAN COM S.R.L. · contract F2_26232 · 06.03.2019 1.650 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract F2_25058 / F2_25060 · 25.02.2019
DOIMAN COM S.R.L. · contract F2_30152 · 10.04.2019 7.260 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3 Individuala
Ofertant
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

24.020 RON

din 27.742,50 RON estimat 13,4%

Adjudecat la 86,6% din estimat · economie 3.722,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.