Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,8% sub estimat

Contract de furnizare produse de imbracaminte si incaltaminte, iarna si vara pentru copii

Număr anunț
SCN1036178
Autoritate contractantă
EPISCOPIA CARANSEBES (CUI 6154548)
Furnizor / câștigător
C&C ACTIV GENERAL CONCEPT SRL (CUI 33488197)
Cod CPV
18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.500 RON
Valoare atribuită
48.230 RON 22,8% sub estimat
Data publicării
22.01.2019 20:27
Anunț de atribuire
SCNA1013956
Termen limită
18.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1037342

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ATLAS TOUR SRL CUI RO17775141
Oferta 3 Individuala
Ofertant
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

48.230 RON

din 62.500 RON estimat 22,8%

Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 14.270 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.