Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,0% sub estimat
Servicii de proiectare, asistenţă technică pentru obiectivul de investiţii : „Reabilitarea str. Jigodin ET. II
- Număr anunț
- SCN1036174
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. (CUI 26211958)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.835 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON 43,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2019 16:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1014930
- Termen limită
- 04.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037744
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini PT Jigodin II-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037744.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Model ctr servicii PT Jigodin 2-semnat.pdf.p7s
- Piese desenateSemnate.zip
- PieseScriseSemnat.ZIP
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. CUI 26211958
Oferta 2
Individuala
Ofertant
KONTUR SRL CUI RO 2451180
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ALFAVAR HOLDING SRL CUI 34763589
Valoare atribuită
25.000 RON
din 43.835 RON estimat
43,0%
Adjudecat la 57,0% din estimat · economie 18.835 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.