Atribuită
Anunț de participare
Furnizare produse în cadrul proiectului “Achizitie buldoexcavator in vederea intretinerii domeniului public in comuna HANTESTI, judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1036173
- Autoritate contractantă
- Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.594,65 RON
- Valoare atribuită
- 400.579,44 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 16:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1013834
- Termen limită
- 05.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037706
Documente
Documentația de atribuire
- 3.2 Formulare buldo hantesti.docx.p7s
- caiet de sarcini buldoexcavator.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037706.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
400.579,44 RON
din 400.594,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro