Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,2% sub estimat

Furnizare echipamente IT, multimedia și active necorporale pentru proiectul de investiţii „Renovarea, modernizarea și dotare cămin cultural în satul Galu, comuna Poiana Teiului, județul Neamț”, finanţat prin FEADR, submasura 7.6.

Număr anunț
SCN1036149
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA TEIULUI (PRIMARIA POIANA TEIULUI) (CUI 2614074)
Furnizor / câștigător
MATRIX SOLUTIONS SRL (CUI 28355283)
Cod CPV
32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.682,09 RON
Valoare atribuită
43.200 RON 32,2% sub estimat
Data publicării
22.01.2019 12:03
Anunț de atribuire
SCNA1014159
Termen limită
12.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1037651

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MATRIX SOLUTIONS SRL CUI RO 28355283
Oferta 2 Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840

Valoare atribuită

43.200 RON

din 63.682,09 RON estimat 32,2%

Adjudecat la 67,8% din estimat · economie 20.482,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.