Atribuită
Anunț de participare
achizitie MEDICAMENTE LOTURI NEATRIBUITE in cadrul invitatiei din SICAP SCN 1027545/20.11.2018
- Număr anunț
- SCN1036120
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
- Furnizor / câștigător
- TORUS PHARMA COMPANY SRL (CUI 31885689)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.437,70 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1012680
- Termen limită
- 30.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037382
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (10)
Estimat: 75.437,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Adenosin 5mg/ml 2ml (ADENOSINUM) | 7.000 RON | TORUS PHARMA COMPANY SRL | — |
| 2 | Nitronal 1mg/ml (NITROGLYCERINUM) | 3.480 RON | Anulat | — |
| 3 | Voluven 60g/1000ml 500ml (HYDROXYETHYL – AMIDON) | 2.216,05 RON | — | |
| 4 | Sulfat de magneziu 204,7mg/ml (MAGNESII SULFAS-CORMAGNESIN) | 151,25 RON | Anulat | — |
| 5 | Propofol 10mg/ml 20ml (PROPOFOLUM) | 220 RON | FRESENIUS KABI ROMANIA | — |
| 6 | Glucoza 5% 250 ml (GLUCOSUM) | 15.950 RON | — | |
| 7 | Glucoza 10% 250 ml( GLUCOSUM) | 2.381,40 RON | ALFA MEDICAL DISTRIBUTION SRL | — |
| 8 | Manitol 20% 250 ml (MANNITOLUM) | 3.509 RON | — | |
| 9 | NaCl 0.9% 500 ml (NATRII CHLORIDUM) | 26.250 RON | — | |
| 10 | Ringer 500 ml (SOLUTIE RINGER ) | 14.280 RON | B.BRAUN MEDICAL | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALFA MEDICAL DISTRIBUTION SRL CUI RO27342021
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TORUS PHARMA COMPANY SRL CUI RO31885689
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.