Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Furnizare puieti forestieri apti pentru plantare 2019
- Număr anunț
- SCN1036117
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI RO19113639)
- Furnizor / câștigător
- IKA PLANT SRL (CUI 22261988)
- Cod CPV
- 03450000-9 · Produse de pepiniera (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259.212,60 RON
- Valoare atribuită
- 256.855,20 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2019 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1013966
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037670
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037670.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Model contract de furnizare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
IKA PLANT SRL CUI RO 22261988
Valoare atribuită
256.855,20 RON
din 259.212,60 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 2.357,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.