Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 65,2% sub estimat

Acord cadru furnizare alimente “cartofi ”

Număr anunț
CN1008417
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.000 RON
Valoare atribuită
62.580 RON 65,2% sub estimat
Data publicării
22.01.2019 08:23
Anunț de atribuire
CAN1015092
Termen limită
25.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1037667

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Oferta 3 Individuala
Ofertant
EURO PATI SRL CUI RO21456566

Valoare atribuită

62.580 RON

din 180.000 RON estimat 65,2%

Adjudecat la 34,8% din estimat · economie 117.420 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.