Atribuită Cumpărare directă

1 Bilet de avion ruta Otopeni - Atena si retur

Număr anunț
DA34860267
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
B&G TRAVEL SRL (CUI 24301159)
Cod CPV
34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
18.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON