Atribuită Cumpărare directă

Serv.de asistenţă şi reprez. a Companiei Naționale Poșta Română S.A. în faţa inst. jud. in litigii

Număr anunț
DA34855019
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA CIVILA DE AVOCATI "BALANOIU SI ASOCIATII" (CUI 25997084)
Cod CPV
79112000-2 · Servicii de reprezentare juridica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
270.000 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
18.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270.000 RON