Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,4% sub estimat

ACHIZIȚIA UNUI UTILAJ SPECIALIZAT ÎN GESTIONAREA DEȘEURILOR

Număr anunț
SCN1036285
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144510-6 · Vehicule pentru transportul deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666.468,31 RON
Valoare atribuită
557.040 RON 16,4% sub estimat
Data publicării
23.01.2019 18:43
Anunț de atribuire
SCNA1022212
Termen limită
11.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1037939

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

557.040 RON

din 666.468,31 RON estimat 16,4%

Adjudecat la 83,6% din estimat · economie 109.428,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.