Atribuită
Anunț de participare
Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic
- Număr anunț
- CN1008315
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33632000-9 · Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.665.527,55 RON
- Valoare atribuită
- 19.597.916,70 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 17:17
- Anunț de atribuire
- CAN1012478
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 015-030525
- Documentație de atribuire
- DF1037305
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Spinraza.doc.p7s
- FisaDate_DF1037305.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Model Acord-cadru si Contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PHARMAFARM S.R.L. CUI RO 200106
Oferta 3
Individuala
Ofertant
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Valoare atribuită
19.597.916,70 RON
din 14.665.527,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro