Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat

FURNIZARE PLATFORME SUPRATERANE

Număr anunț
CN1008318
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44613400-4 · Containere de stocare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.865.500 RON
Valoare atribuită
2.638.000 RON 7,9% sub estimat
Data publicării
23.01.2019 17:17
Anunț de atribuire
CAN1013266
Termen limită
19.02.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 015-030653
Documentație de atribuire
DF1037310

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 2.865.500 RON Adjudecat: 2.638.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Platforma supraterana inchisa cu 6 module = 100 bucati 1.330.000 RON LAVITEX PROD S.R.L. 1.239.800 RON ↓6,8%
2 Platforma supraterana inchisa cu 5 module = 65 bucati 728.000 RON LAVITEX PROD S.R.L. 675.870 RON ↓7,2%
3 Platforma supraterana inchisa cu 4 module = 85 bucati 807.500 RON LAVITEX PROD S.R.L. 722.330 RON ↓10,5%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

2.638.000 RON

din 2.865.500 RON estimat 7,9%

Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 227.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.