Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 74,0% sub estimat
FURNIZARE REACTIVI VOLUMUL 7
- Număr anunț
- CN1008484
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340.890 RON
- Valoare atribuită
- 88.560,80 RON 74,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.01.2019 15:40
- Anunț de atribuire
- CAN1013424
- Termen limită
- 01.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037859
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037859.pdf
- MODEL ACORD CADRU SI CONTRACT SUBSECVENT.pdf.p7s
- modele formulare.doc.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
88.560,80 RON
din 340.890 RON estimat
74,0%
Adjudecat la 26,0% din estimat · economie 252.329,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.