Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Consumabile imunofluorescenta
- Număr anunț
- SCN1036249
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.742,85 RON
- Valoare atribuită
- 5.742 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 14:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1014471
- Termen limită
- 06.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037830
Documente
Documentația de atribuire
- 15_18_49_1004_09_39_32Modele_formulare_ofertanti.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf (2).p7s
- Contract-de-furnizare_Lege-98-din-2016.doc.p7s
- FisaDate_DF1037830.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
5.742 RON
din 5.742,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro