Atribuită Cumpărare directă

PARIZER FERMA,SALAM MEDITER.,OASE GARF AFUMATECRENVURSTI,CARNATI OLTENESTI,SUNCA TURIST,COTLET,PULPA

Număr anunț
DA34869267
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC "GHEORGHE SINCAI (CUI 4494799)
Furnizor / câștigător
FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI 4949971)
Cod CPV
15131000-5 · Conserve si produse din carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.343 RON
Data publicării
18.01.2024 13:46
Data finalizării
19.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.343 RON