Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare faza Proiect Tehnic, asistenta tehnica din partea proiectantului si execuţie lucrari pentru proiectul de investitii „Reabilitare, modernizare și extindere unitate de asistență medico-socială în orașul Vicovu de Sus”
- Număr anunț
- SCN1036230
- Autoritate contractantă
- Orasul Vicovu de Sus (CUI 4327073)
- Furnizor / câștigător
- MATEO RUSTIC CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34982660)
- Cod CPV
- 45215100-8 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii sanitare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.102.054 RON
- Valoare atribuită
- 3.102.054 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 13:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1026700
- Termen limită
- 06.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037774
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele de form.pdf.p7s
- 4. Contract de proiectare si executie.pdf.p7s
- 5. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- A.2 Mem SF UAMS Vicovu de Sus rev2.pdf.p7s
- Audit energetic UAMS.pdf.p7s
- Certificat de urbanism - UAMS Vicovu de Sus.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037774.pdf
- Instalatii.pdf.p7s
- Planse arh pdf Vicovu de sus.pdf.p7s
- R1-Plan interventii parter - A2.pdf.p7s
- R2-Plan interventii etaj1 - A2.pdf.p7s
- R3-Plan interventii mansarda - A3.pdf.p7s
- Studiu Geotehnic UAMS Vicovu de SUS.pdf.p7s
- UAMS Vicovu de Sus grafice.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MATEO RUSTIC CONSTRUCT S.R.L. CUI 34982660
Subcontractanți 3
CORSEM IMPEX SRL CUI RO 4973970
ELECTRO PROFI SRL CUI 21302346
MVD COMALITEH SRL CUI RO4739422
Valoare atribuită
3.102.054 RON
din 3.102.054 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro