Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,4% sub estimat
Acord cadru materiale sanitare - consumabile compatibile 100 % sau echivalent cu injector RM marca Medrad / Bayer, model Spectris Solaris EP
- Număr anunț
- CN1008460
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177.000 RON
- Valoare atribuită
- 63.100 RON 64,4% sub estimat
- Data publicării
- 23.01.2019 09:18
- Anunț de atribuire
- CAN1013295
- Termen limită
- 25.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037644
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Propunere Contract subsecvent materiale sanitare-semnat.doc.p7s
- 2. PROPUNERE ACORD CADRU - sg.op.-semnat.doc.p7s
- 3. FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7s
- 4. CAIET DE SARCINI - CONSUMABILE INJECTOR-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1037644.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
Valoare atribuită
63.100 RON
din 177.000 RON estimat
64,4%
Adjudecat la 35,6% din estimat · economie 113.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.