Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere statii pompe ape menajere, ape pluviale si canalizare la Stadionul Municipal

Număr anunț
DA34857566
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI 27295841)
Cod CPV
90480000-5 · Servicii de gestionare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.000 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
19.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.000 RON