Atribuită Cumpărare directă

achizitie obiecte de inventar

Număr anunț
DA34855926
Autoritate contractantă
CRESA SFANTA ANA FALTICENI (CUI 48149083)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
672,23 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
19.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,23 RON