Atribuită Cumpărare directă

CONTRACT SERVICII DE INTRETINERE SI ACTUALIZARE PAGINA WEB

Număr anunț
DA34841220
Autoritate contractantă
Oficiul judetean de studii pedologice si agrochimice Ialomita (CUI 4232100)
Furnizor / câștigător
ROMSERV IT SRL (CUI 27939594)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
19.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON