Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE AUTOVEHICUL TRANSPORT MATERIALE DIVERSE PENTRU DOTAREA SERVICIULUI ADMINISTRATIV-SITUATII DE URGENTA DIN COMUNA BABANA, JUDETUL ARGES.
- Număr anunț
- SCN1012337
- Autoritate contractantă
- COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
- Furnizor / câștigător
- CARGO BUSINESS LOGISTIC SRL (CUI 36841748)
- Cod CPV
- 34130000-7 · Autovehicule pentru transportul de marfuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139.685,12 RON
- Valoare atribuită
- 139.685 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 21:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1005246
- Termen limită
- 05.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019744
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CARGO BUSINESS LOGISTIC SRL CUI 36841748
Valoare atribuită
139.685 RON
din 139.685,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro