Atribuită Cumpărare directă

Adaptor cu electrod de culegere tip cupa

Număr anunț
DA34866598
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
555,82 RON
Data publicării
18.01.2024 13:46
Data finalizării
19.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

555,82 RON