Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,1% sub estimat
Materiale promotionale - Lot 1: Materiale promotionale ¨Integritate¨(agende, pixuri, genti, mape, rucsacuri)
- Număr anunț
- CN1004356
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 30196100-0 · Agende de planificare a reuniunilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.599 RON
- Valoare atribuită
- 41.465 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2018 09:16
- Anunț de atribuire
- CAN1008412
- Termen limită
- 24.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024128
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT SEAP.doc.p7s
- FisaDate_DF1024128.pdf
- MODELE FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNIQUE PROMO S.R.L. CUI RO 36232419
Valoare atribuită
41.465 RON
din 45.599 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 4.134 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.