Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Servicii de proiectare și asistență tehnică pe durata lucrărilor în cadrul proiectului ” MODERNIZARE PODURI IN COMUNA LUNCOIU DE JOS, JUDETUL HUNEDOARA ”
- Număr anunț
- SCN1012057
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCOIU DE JOS (CUI 4468323)
- Furnizor / câștigător
- SERCOTRANS SRL (CUI 11499373)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.400 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2018 13:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1005012
- Termen limită
- 30.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019504
Documente
Documentația de atribuire
- Algoritm de calcul-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract servicii-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019504.pdf
- FORMULARE-semnat.pdf.p7s
- Piese Scrise Piese desenate Poduri Luncoiu de Jos-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SERCOTRANS SRL CUI RO 11499373
Valoare atribuită
70.400 RON
din 71.000 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.