Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,1% sub estimat
Furnizare Tractor, Plug de zăpadă, Vidanjă, Remorcă, Tocător resturi vegetale şi Sărăriţă conform Caiet de sarcini pentru obiectivul ,,ACHIZIŢIE UTILAJ MULTIFUNCŢIONAL ŞI ECHIPAMENTE PENTRU DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR PENTRU SITUAŢII DE URGENŢĂ AL ORAŞULUI BERBEŞTI, JUDEŢUL VȂLCEA’’ in cadrul investitiei ,,ACHIZIŢIE UTILAJ MULTIFUNCŢIONAL ŞI ECHIPAMENTE PENTRU DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR PENTRU SITUAŢII DE URGENŢĂ AL ORAŞULUI BERBEŞTI, JUDEŢUL VȂLCEA’’
- Număr anunț
- SCN1011970
- Autoritate contractantă
- Orasul Berbesti (Consiliul Local Berbesti) (CUI 2541355)
- Furnizor / câștigător
- CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326.057,73 RON
- Valoare atribuită
- 296.300 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2018 12:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1007389
- Termen limită
- 13.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017675
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini tractor Berbesti.docx.p7s
- FisaDate_DF1017675.pdf
- Modele formulare si contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CRISMONI GENERAL COM SRL CUI RO 8398905
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Valoare atribuită
296.300 RON
din 326.057,73 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 29.757,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.