Atribuită Cumpărare directă

SMANTANA NAPOLACT PRIMA 25% GAL 850g TG

Număr anunț
DA34837241
Autoritate contractantă
Gradinita Speciala Cluj-Napoca (CUI 5473883)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI 6632642)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
611,72 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
19.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

611,72 RON