În evaluare Anunț de participare

Substante si reactivi de laborator pentru implementarea proiectului Smart-Topic cod SMIS330783

Număr anunț
CN1092774
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.078 RON
Data publicării
22.05.2026 13:00
Termen limită
06.07.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
350330-2026
Documentație de atribuire
DF1271533

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (2)

  • 27.05.2026 15:22
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    conform document atasat
    raspuns clarificari
  • 27.05.2026 15:21
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    conform document atasat
    raspuns clarificari

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.