Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de amenajare parc de joacă pentru copii în sat Almașu Mare, Comuna Balc, județ Bihor

Număr anunț
DA34860293
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
PROFI EDIL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40512522)
Cod CPV
45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
47.870 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
19.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.870 RON